Ga naar het hoofdmenu Ga naar de inhoud
  1. Home
  2. Amsterdam houses for rent
  3. The Ox
  4. Osdorper Ban 21 H Amsterdam

Home sharing

Osdorper Ban 21 H Amsterdam

The Ox
  • € 2200,-
    Price p.m.
  • 2
    Bedroom(s)
  • 131 m²
    Square meters

An affordable new home

  • € 7700,- per month

    Single gross income per month

  • € 8800,- per month

    Double gross income per month

Facts

Transfer

Rent per month
€ 2200,-
Available from
02 September 2025
Service charges per month
€ 75,-
Deposit
1 or 2 months

Property

Property type
Apartment
Floor
BG
Living area m²
131
Sun orientation
Z

Layout and facilitities

Number of bedrooms
2
Kitchen type
open
Kitchen appliances
Yes
Bathroom type
douche
Evelator present
Yes
Existing floor
Yes

Outdoor space

Present
Yes, Garden

Energy

Energy label
A++
Heating
stadsverwarming

Customized renting

Suitable for
Home sharing

Construction

Construction type
New build
Year of construction
2024
Year of kitchenconstruction
2023
Year of bathroom construction
2023

Everything you want to know about this unit

Heerlijk aardgasvrij 3 kamer- hoek appartement op de begane grond van dit fraaie complex met vrij uitzicht op het groen en de Osdorper Ban en aan beide zijde voorzien van ruim terras op het Zuiden en Oosten. Eenmaal binnen in het appartement valt gelijk de ruimtelijke indeling op. Deze fijne indeling is gelijk voelbaar in de overzichtelijke hal die toegang geeft tot het toilet, de binnen berging, badkamer, beide slaapkamers en woonkamer. De badkamer is voorzien van een riante wastafel met 2 kranen, een douche met glazen scherm en is volledig betegeld, net als het toilet. De binnen berging biedt, naast de ruimte voor wasmachine en droger, ook extra ruimte voor het opbergen van wat spullen. Voor de kapstok is een speciale plek in de hal ingericht. Het appartement is voorzien van 2 fijne slaapkamers waarbij de kleinste kamer evt. ook als werkkamer kan dienen. Beide kamers geven ook toegang naar het terras. Eenmaal in de woonkamer valt gelijk het licht en de ruimte op naast het ruime uitzicht wat dit geeft aangezien het appartement zich op de hoek bevind en voorzien is van grote raampartijen. Daarnaast is er zicht op de moderne, strakke hoekkeuken die voorzien is van een inductiekookplaat, recirculatie afzuigkap, afwasmachine, combi oven/magnetron en spoelbak. Natuurlijk is er vanuit de ruime woonkamer ook toegang tot het heerlijke balkon zodat er fijn van het buiten genoten kan worden. Om het geheel compleet te maken is het appartement geheel voorzien van strak behangen muren. Kortom een fijn en compleet appartement in de upcoming wijk Nieuw-West!

Availability

This property can be rented soon. Register for free and create your account in a secure environment. Upload the requested documents and we will gladly take you through the further rental process.

Available from
02 September 2025

More projects Amsterdam

Vesteda rents out several residential units. Are you looking for another project? Or for a unit in a different city? Take a look at our units available, make a selection and register for free!

Take a look at the properties available

  • Amsterdam

    De Enter

    Houses
    4 Houses
    Price
    € 1430 - € 2175
  • Amsterdam

    Amstel Tower

    Houses
    5 Houses
    Price
    € 1250 - € 1750
  • Amsterdam

    De Boel

    Houses
    4 Houses
    Price
    € 1720 - € 1755